Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

12.10.12 16:46

Молодіжний англомовний табір SMART Go Green! в Охтирці

 

17 листопада 2012 року Центр європейських ініціатив у співпраці з Охтирською гімназією вперше проводить табір SMART в Охтирці. Запрошуємо школярів м. Охтирка та сусідніх населених пунктів реєструватись! SMART – це можливість підвищити рівень знання іноземних мов і навичок спілкування, розвинути лідерські якості та розширити власний кругозір.

Слоган “Go Green!”, який став назвою проекту, закликає до збереження навколишнього середовища. Учасники проекту візьмуть участь у заняттях, що проводяться англійською мовою іноземними волонтерами, за наступними темами: здоровий спосіб життя, запобігання шкідливим звичкам, екологія, збереження енергії тощо. Крім того, в програмі ігри з розвитку лідерства та навичок роботи в команді, квести та конкурси.

Всі учасники отримають сертифікати про участь, а також море позитивних емоцій та вражень!

Хто може брати участь: молодь віком від 10 до 17 років.

Де: Охтирська гімназія (м. Охтирка, вул. Фрунзе, 4).

Коли: 17 листопада 2012 року з 9:30 до 17:30.

Внесок за участь у програмі: 95 грн.

Вартість програми включає: харчування (обід та полудник), участь у всіх елементах програми та всі необхідні матеріали.

Організатори: «Центр європейських ініціатив» у партнерстві з Охтирською гімназією за участю волонтерів Корпусу Миру та Європейської Волонтерської Служби.

Попередня реєстрація учасників є обов’язковою!

Реєстрація учасників відбувається: Охтирська гімназія (м. Охтирка, вул. Фрунзе, 4), контактна особа – Мироняк Оксана Василівна (050 9473024) або онлайн.

Останній термін реєстрації: 9 листопада 2012 року.

Кількість місць учасників обмежена.

За більш детальною інформацією звертайтесь: (0542) 79-86-68, e-mail: info@eu.sumy.ua, вебсайти: www.smartcamp.com.ua, www.eu.sumy.ua.

ВКонтакте: http://vk.com/club33519826

Facebook: http://www.facebook.com/thesmartcamp