Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

26.08.15 14:02

Море знань, океан емоцій, сонячні посмішки – табір SMART в Коблево

 

З 7 по 18 липня під девізом «Лідерство та креативність» пройшов черговий міжнародний молодіжний англомовний табір SMART в Коблево-2015. Школярі з трьох областей України мали змогу не лише провести час на морському узбережжі, а й покращити свої знання.

Під час відпочинку біля Чорного моря юні учасники цьогорічного табору "SMART" відвідували заняття англійською мовою з іноземними волонтерами, майстер-класи, спортивні заняття, конкурси та звичайно ж дискотеки. Не забули також і про наймужнішого «Містер-Коблево» та найчарівнішу «Міс-Коблево».

На щоденних англомовних заняттях та майстер-класах з волонтерами з різних країн маленькі творці навчились виготовляти ловці снів, декоративні прикраси, закарбували пам'ять про відпочинок в оригінальних фоторамках, виліпили улюблених мультиплікаційних героїв, створили точні копії картин та багато іншого. Особливо яскравою виявилась екскурсія до міста Одесса, де всіх очікував захоплюючий сіті-гейм. В ігровій формі було досліджено всі визначні історичні та культурні місця.

Активним був час і біля моря – рухливі ігри, волейбол, фрісбі, естафети – та безліч інших цікавостей супроводжували учасників смарту.

Організатори проекту – СМГО «Центр європейських ініціатив» за участі волонтерів Європейської волонтерської служби в рамках програми ЄС Еразмус+.