Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

20.11.12 16:22

Охтирська гімназія стала центром екологічної SMART-освіти

 

Вперше, 17 листопада 2012 року, табір SMART проходив в місті Охтирка та зібрав близько 70 учасників з усієї Сумської області. Go Green! – це назва табору та його девіз, а отже школярі взяли участь у різноманітних інтерактивних заняттях з екологічної тематики, а також основ здорового способу життя. Всі заняття проводились англійською мовою іноземними волонтерами.

Програма табору була інтенсивною, але дуже цікавою. Різноманітність тематик та методів роботи не дозволила учасникам сумувати, а цілий день активної роботи пролетів дуже швидко. Школярі дізнались про те, які існують найбільші екологічні небезпеки, та як їм можна запобігти; про методи сортування та повторного використання сміття; про те, з якими екологічними проблемами стикається світовий океан, та як це стосується кожного з нас; про те, як необхідно правильно харчуватись, щоб зберегти здоров’я та багато іншого.

Учасники також отримали можливість долучитись до створення власних «екологічних» фільмів, виступивши у якості акторів, сценаристів та режисерів.

Загалом, позитивна атмосфера, яка панувала на проекті, збереглась до самого кінця. На завершення, учасники отримали сертифікати та розділили смачний пиріг.

Організаторами проекту виступила СМГО «Центр європейських ініціатив» у співпраці Охтирською гімназією та Євроклубом «Євростелла», а також волонтери Європейської волонтерської служби та Корпусу Миру США.