Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

27.08.15 10:28

Оздоровленню дітей бійців АТО – бути!

 

«Центр європейських ініціатив» за фінансової підтримки Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації продовжує ініціативу проведення оздоровчих таборів для діток, батьки яких захищають Україну.

25 серпня 2015 року пройшов додатковий конкурс проектів для громадських організацій при управлінні молоді та спорту СОДА, темою якого було оздоровлення дітей, батьки яких загинули, приймали або приймають участь в АТО, а також дітей з зони проведення бойових дій. Конкурсні пропозиції чотирьох організацій були повністю підтримані, тож з 2 вересня «Центр європейських ініціатив» у тісній співпраці з «Молодіжною педагогічною спілкою», «Студентським братством Сумщини» та СОКМО на базі ДПОЗСТ «Ровесник» організують додаткову зміну.

Великий суспільний запит та зацікавленість в оздоровленні саме цієї групи дітей була підтверджена під час моніторингових виїздів громадських активістів в районні центри Сумщини, і тому дуже тішить, що проект, успішно реалізований в 20014 році, продовжується і 140 дітей з Сумської та Донецької області не лише відпочинуть і оздоровляться в чудовому сосновому лісі, але будуть залучені до численних заходів, організованих за участю активістів організацій-партнерів.

Цікавинкою цьогорічного проекту стане залучення французьких волонтерів Європейської Волонтерської Служби для проведення спортивних та мовних занять з дітьми. Учасників табору чекають також зустрічі з цікавими людьми, майстер класи з народних промислів, тренінги з лідерства, розвиваючі ігри, екскурсії та багато інших захопливих речей.