Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

23.12.07 14:25

Перший тренінг для тренерів рольових ігор та семінарів з європейської тематики

 

Сумський Центр Європейської Інформації розпочав реалізацію проекту «Розвиток європейських студій в навчальних закладах Сумської області». Перший тренінг в рамках проекту відбувся 20-23 грудня 2007 року.

Створення команди тренерів рольових ігор та семінарів з європейської тематики – це один із етапів проекту «Розвиток європейських студій в навчальних закладах Сумської області», який реалізується за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

В рамках даного етапу проекту:

  • відбір 20 потенційних тренерів;
  • проведення для групи тренерів двох тренінгів з основ проведення рольових ігор та інтерактивних семінарів з європейської тематики;
  • підтримка тренерів у організації та проведенні серії одноденних семінарів з європейської тематики у своїй громаді;
  • налагодження співпраці та обміну досягненнями із розробки тренінгових модулів з європейської тематики.

Мета створення та діяльності команди тренерів – організація спільної роботи з навчання громадськості регіону з основ євроінтеграційних процесів та сприяння розвитку молодіжних європейських клубів.

Перший тренінг для тренерів відбувся 20-23 грудня 2007 року у м. Суми.

Основні компоненти тренінгу:

  • неформальне навчання з питань євроінтеграції;
  • методика проведення рольових ігор з європейської тематики на прикладі рольової гри «Формування майбутнього Європи»;
  • методика розробки інтерактивних семінарів з європейської тематики для молоді.

Взяти участь у тренінгу були запрошені 20 осіб: педагоги шкільних та позашкільних закладів освіти, викладачі ВНЗ, аспіранти, студенти, представники громадських організацій м. Суми та Сумської області.

Учасники першого тренінгу отримали можливість взяти участь у конкурсі проектів на проведення рольових ігор для своїх цільових груп (учнів. студентів, представників молодіжних організацій), тим самим – на практиці використати отримані знання. В рамках проекту планується підтримати проведення 10 рольових ігор у період із січня по квітень 2008 року.