Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

14.06.12 15:56

Під час ЄВРО 2012 гості «Європейського містечка» дізналися більше про європейські цінності

 

11-12 червня 2012р. під час Євро 2012 у Києві в рамках «Європейського містечка» та теми «Ініціатива майбутнього - Молодь» представники Мережі центрів європейської інформації України презентуватували свій досвід роботи з молоддю. Усі заходи, що відбувалися протягом двох днів, мали на меті покращити рівень поінформованості гостей містечка про Європу, зміст європейських цінностей та привернути увагу до них.

Програма включала презентації, дискусії, виставки, конкурси та вікторини на тему Європи і європейських цінностей.

Представники Мережі з Вінниці, Чернівців, Кіровограда, Кременчука, Чернігова, луг та Сум поділилися своїм баченням європейських цінностей та презентували результати тематичних проектів, зокрема малюнки школярів і студентів різних міст України в рамках конкурсу «Я поділяю європейські цінності». Чернівецький центр європейської інформації представив кращі роботи загальноукраїнського конкурсу "Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді", що відображають внесок представників України в розвиток європейської культури та представників інших країн Європи в історію України.

В інтерактивному форматі відбувалася презентація проекту «Моя незалежність: двадцятирічні про права людини в 20-річній Україні», що реаліузється благодійною організацією «Центр освітніх ініціатив» у партнерстві з Мережею центрів європейської інформації. Гості «Європейського містечка» дізналися більше про те, як реалізується молоддю України одна з провідних європейських цінностей – права людини. У неформальному спілкування обговорювалося які нові можливості у сфері прав людини відкрилися перед молоддю зі здобуттям Україною незалежності, над чим нашій державі ще слід добре попрацювати, набратися досвіду на прикладі героїв проекту, як своїми правами користуватися і їх відстоювати.

Усі бажаючі змогли виразити фарбами на полотні своє бачення свободи, демократії, рівності, верховенства права, поваги до прав людини та людської гідності.

Одна з відвідувачів «Європейського містечка», вчитель з Вінницької області, зауважила: «Сьогодні ми дізналися не тільки про європейські цінності, а й про те, що те що ісінує Мережа центрів європейської інформації, яка відкриває школярам нові можливості. Тепер ми обовзязково завітаємо до такого центру і зможемо взяти участь у багатьох цікавих заходах».

Захід відбувся за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Фотогалерея заходу >>