Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

15.02.11 15:06

Підтримка волонтерських ініціатив центрів європейської інформації

 

Мережа центрів європейської інформації оголошує конкурс проектів волонтерських ініціатив центрів європейської інформації. Даний конкурс є наступним етапом проекту «Волонтерство – шлях до успіху! Підвищення спроможності центрів європейської інформації», що реалізується СМГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Учасники конкурсу: центри європейської інформації, що беруть участь у проекті «Волонтерство – шлях до успіху!» (ЦЕІ з міст Вінниця, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Луганськ, Львів, Рівне, Суми, Хмельницький, Чернівці, Чернігів та Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Євроклуб»). 

У рамках конкурсу підтримуються ініціативи, спрямовані на підвищення обізнаності громадськості з питань європейської інтеграції, проголошення європейських цінностей та привернення уваги населення до діяльності центрів європейської інформації.

Вимоги до проектів: 

  • креативність, оригінальність ідеї;
  • безпосередня участь волонтерів в організації та впровадженні проекту; 
  • спрямованість на конкретний результат; 
  • залучення якомога ширшої аудиторії.

На конкурс можуть бути подані проекти, що були розроблені на тренінгу «Школа волонтерів ЦЄІ» (Суми, 6-8 лютого 2011), або нові цікаві ідеї.

Для участі у конкурсі проектів, будь ласка, надішліть заповнену аплікаційну форму на електронну адресу info@eu.sumy.ua не пізніше 21 лютого 2011 року.

Термін реалізації проектів: з 1 березня по 15 червня 2011 року.

Умови фінансування:

  • обсяг фінансування одного проекту – до 1000 грн.;
  • кошти можуть бути використані на наступні статті витрат: канцтовари, харчування учасників (кава-паузи), транспортні витрати, поліграфічні послуги, закупівля дрібного інвентарю та предметів, необхідних для реалізації проекту (книжки, дрібний спортінвентар тощо), оплата послуг або робіт (наприклад, друк фотографій, макетування, дизайн тощо);
  • не фінансуються з грантових коштів: зарплати та гонорари, пряма благодійність (подарунки, призи), будь-які видатки на утримання та діяльність ЦЄІ, не пов’язану з проектом;
  • всі витрати мають бути чітко обґрунтовані потребами міні-проекту;
  • організатори конкурсу залишають за собою право запропонувати подавачам проекту внести зміни до бюджету для його оптимізації;
  • фінансування проектів буде відбуватись у форматі «компенсації витрат» після надання всієї необхідної звітної інформації з боку виконавців проекту (потягом двох тижнів після отримання звітів).