Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

18.01.11 16:11

Польсько-німецько-українська зустріч для вчителів

 

23-26 лютого 2011 року для вчителів відбудеться польсько-німецько-ураїнська зустріч в освітньому центрі Мотич Лещний біля Любліну (Польща). Метою зустрічі є налагодження довготривалого партнерства між школами, котрі візьмуть участь у проекті. Проект реалізується у рамках програми Польсько-німецької молодіжної співпраці.

Під час проекту застосовуватиметься популярна технологія Open Space. Учасники матимуть можливість зустрітися з досвідченими координаторами та набудуть досвід міжкультурного спілкуванням. Заплановано проведення національних вечорів, де учасники дізнаються про польську, німецьку, українську культуру й традиції.

У програмі зустрічі передбачено подорож до столиці регіону – Любліну, де учасники відвідають старе місто та середньовічний замок.

Реєстраційний внесок: 30 євро.

Організатори покривають: проживання, харчування та часткову компенсацію проїзду (36 PLN).

За рахунок учасників: проїзд до Любліну і назад, страховка та витрати, пов’язані з оформленням віз.

Робоча мова: основна частина зустрічі проходитиме польською (з перекладом на німецьку та українську), робота в групах – англійська, німецька з допомогою перекладачів, якщо необхідно.

Завдання:

  • Будь ласка, підготуйте ідеї проектів, щоб поділитися з іншими учасниками під час зустрічі. У вас буде можливість розробити ці ідеї разом з німецькими та польськими учасниками.
  • Буде добре, якщо ви привезете з собою національні страви для презентацій.

Якщо ви бажаєте взяти учать у цьому проекті, будь ласка, заповність анкету та надішліть її до 24 січня 2011 року на електронну адресу info@eu.sumy.ua.

Організатори проекту: Фундація «Щасливе дитинство» (Польща).

Партнери з України: «Центр європеських ініціатив» (Суми).