Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

27.09.12 17:01

Права людини, вирішення конфліктів та європейська інтеграція для молоді

 

18-21 вересня стали днями прав людини, вирішення конфліктів та європейської інтеграції в санаторії-профілакторії «Ровесник». Саме в ці дні Центром європейських ініціатив було проведено три тренінгових заняття для молоді, що відпочивала у таборі.

Тематикою першого заняття стала історія Європейського Союзу, його розвиток, цілі та перспективи для України. Учасники тренінгу, студенти ПТУ з м. Суми та Сумської області, активно брали участь у різних інтерактивних вправах, обговореннях та дискусіях стосовно діяльності Європейського Союзу та євроінтеграційних прагнень України.

Друге заняття для студентів було присвячене вирішенню конфліктів та навичкам спілкування. У рамках заняття молодь грала в рольові ігри, наводила приклади конфліктів, з якими вона стикалась, і допомагала одне одному знайти вирішення конфліктних ситуацій, використовуючи метод форум-театру.

Для дітей з будинків-інтернатів був проведений тренінг про права дитини та вирішення конфліктів. Діти грали в рольові ігри, розв’язували спірні ситуації, дивились та обговорювали короткий фільм, в якому підіймались питання дискримінації та порушення прав дитини.

Подібна співпраця СМГО «Центр європейських ініціатив» та СП «Ровесник» відбувається не вперше. З огляду на її успішність, планується продовження проведення спільних заходів у майбутньому.