Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

24.10.08 15:54

Представництво Єврокомісії в Україні продовжує підтримувати мережу українських Євроклубів

Рубрики: Євроклуб, Проекти

 

ВГО «Українська асоціація європейських студій» починає реалізацію нового проекту «Підтримка мережі Євроклубів України» за підтримки Представництва Єврокомісії в Україні і пропонує вітчизняним Євроклубам взяти участь в заходах, присвячених проголошеному на 2009 рік Європейському році креативності та інновацій.

Прагнення до креативності та інновацій має об'єднати українські Євроклуби навколо нових творчих ідей щодо відповідей на сучасні виклики європейського вибору України, а також розвитку євроклубівського руху. Проект «Підтримка мережі Євроклубів України», який щойно почала реалізовувати Всеукраїнська громадська організація «Українська асоціація європейських студій» (ВГО «УАЄС») за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні, спрямований на подальший розвиток спроможності та підтримку мережевих ініціатив вітчизняних європейських клубів, а також залучення їх до європейських ініціатив, зокрема, до Європейського року креативності та інновацій — 2009 (ЄРКІ). Проект будується на досягненнях попередніх проектів для Євроклубів, фінансованих Представництвом Єврокомісії в Україні, зокрема, минулорічному проекті, що реалізовувала Асоціація «Нова Доба».

В межах цьогорічного проекту, Українська асоціація європейських студій та Представництво Європейської Комісії в Україні запрошують Євроклуби взяти участь в цілому ряді заходів, зокрема, в конкурсі на кращий логотип та слоган ЄРКІ в Україні, національній майстерні, регіональних тренінгах та ярмарках креативності та інновацій. Підсумковий захід, що має відбутися під час святкування Дня Європи в Україні — Національний молодіжний ярмарок креативності та інновацій — об'єднає найбільш інноваційні ідеї Євроклубів та представить їх широкій громадськості.

Інформацію про проект буде розміщено на Інтернет-сайті Представництва Європейської Комісії в Україні www.delukr.ec.europa.eu, а також поширено через розсилку Української мережі європейських клубів (для підписки необхідно надіслати повідомлення «Subscribe» на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com). Керівник проекту: Сергій Штукарін, контактний телефон: +38 (050) 917 26 11.

За додатковою інформацією можна також звертатися до Станіслава Топольницького, радника з питань преси та інформації в Представництві Європейської Комісії в Україні: stanislav.topolnytskyy@ec.europa.eu.

* * * * *

До відома: У вересні ц.р. Європейський Парламент підтримав ініціативу Європейської Комісії визнати 2009 рік Європейським роком креативності та інновацій. Мета Року — сприяти використанню та поширенню творчого та інноваційного підходів та ініціатив у різних сферах людської діяльності на всіх рівнях. Тоді, як освіта та культура будуть в центрі уваги, за думкою керівництва Єврокомісії, ініціатива торкатиметься й інших сфер, зокрема підприємництва, інформаційного суспільства, працевлаштування та регіональної політики.