Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

30.03.10 12:48

Представники Центрів європейської інформації вчилися PR

 

25-27 березня 2010р. консультанти Центрів європейської інформації з 20 областей України взяли участь у тренінгу з паблік релейшнз, що відбувся у м. Немирів Вінницької області та м. Вінниця. Тренінг став черговим мережевим заходом для Центрів європейської інформації та мав на меті покращення навичок комунікації та роботи з громадськістю.

Протягом двох днів представники Центрів європейської інформації України відпрацьовували основні навички PR: вчилися інформувати різні цільові аудиторії, формувати ключове повідомлення, писати текстові матеріали, оголошення, замітку, прес-анонси та прес-релізи. З прикладами вдалого PR та досвіду комунікації бізнесових компаній учасники тренінгу мали можливість ознайомитися під час знайомства з представниками компанії «Nemiroff».

В межах заходу на базі ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва відбувся тренінг з адміністрування Порталу Мережі центрів європейської інформації України, який найближчим часом розпочне свою роботу. Відтепер кожен Центр європейської інформації зможе оперативно розміщувати анонси та новини на власному веб-сайті, використовуючи отримані навички. Портал також надасть можливість відвідувачам слідкувати за анонсами Центрів європейської інформації та більш активно брати участь у заходах, що проводяться Центрами.

Висловлені думки, пропозиції та практичний досвід тренерів сприяли підвищенню професійного рівня учасників тренінгу і стануть вагомим кроком у налагодженні позитивного діалогу між Центрами європейської інформації та громадськістю.

На думку Дарини Наконечної, координатора проектів Європейської програми, "тренінг з паблік релейшенз є продовженням діяльності Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”, спрямованої на розвиток Мережі центрів європейської інформації. На ряду з вже проведеними заходами для ЦЄІ - тренінгу з фандрейзингу, тренінгу по роботі з молоддю – він є важливим для підвищення якості послуг, які надаються Центрами європейської інформації, у сфері інформування населення України з питань європейської інтеграції".

Окрім практичних механізмів і методик з паблік релейшнз, представники євроцентрів отримали іміджеву продукцію з логотипом Мережі Центрів європейської інформації України, яку будуть поширювати під час проведення своїх заходів.