Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

05.04.06 12:55

Презентація центру європейської інформації у місті Суми

 

4 квітня о 10.30 в приміщенні Сумської обласної бібліотеки ім. Н.К. Крупської відбулась презентація проекту «Центр європейської інформації».

Відкриття центру відбулось за участю представників Міжнародного фонду «Відродження» — Світлани Білоус, координатора Консорціуму центрів європейської інформації та Ірини Солоненко, менеджерки програми «Європейська програма», директора Сумської обласної бібліотеки ім.Н. К. Крупської, представників Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної та міської Ради, представників управлінь культури та освіти, ЗМІ, представників громадських організацій та навчальних закладів м. Суми.

Основним завданням Центру є підвищення обізнаності громадськості з питань європейської інтеграції. Центр буде функціонувати на базі ОУНБ ім. Н. К. Крупської і забезпечить доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів та електронних баз даних матеріалів щодо інституцій Європейського Союзу, економіки, політики, освітніх та культурних процесів країн-членів ЄС. Велику увагу центр наділятиме обміну інформацією та налагодженню співпраці з освітніми установами, громадськими організаціями, органами державної влади, ЗМІ, іноземними представництвами та європейськими організаціями і установами.

В рамках проекту на базі Центру буде організовано консультації та семінари по питаннях євроінтеграції із використанням інформаційних матеріалів, електронних баз і ресурсів Інтернет, а також будуть надаватись консультації по телефону.

Після завершення офіційної частини відбулось засідання робочої групи за участю представників навчальних закладів, громадських організацій, бізнесу та ЗМІ. Учасники групи вирішили створити інформаційну мережу експертів з європейських питань, при цьому було визначено, що Центр європейської інформації у м.Суми виконуватиме роль координатора в діяльності мережі.

Експерти надаватимуть науково-методичну допомогу в діяльності центру та надаватимуть он-лайн консультації на сторінці віртуального центру з євроінтеграції.