Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

20.11.06 09:48

Рольова гра з вирішення конфліктів стала цікавим нововведенням для осіннього циклу семінарів Camp "Excite-mini" у м.Суми

 

18-19 листопада проведено новий цикл занять практикуму англійської мови під назвою Camp "Excite-mini". Захід відбувся на базі Сумської загальноосвітньої школи №1. Викладачі - волонтерки Корпусу Миру в Україні Меліса Белл та Рут Мулеро.

Завдяки тому, що Рут та Меліса є фахівцями в галузі міжнародних досліджень та політології, цьогорічний Camp "Excite-mini" був сфокусований на політичні події в світі. В перший день вони присвятили заняття обговоренню проблеми війни в минулому та сучасному світі. Учасники ознайомились з причинами виникнення конфліктів та війн, а також можливими шляхами їх розв’язання.

Другий день був побудований на практичних заняттях. Учасникам було запропоновано прийняти участь у рольовій грі з вирішення конфлікту на прикладі курдського питання в Туреччині. Для закріплення матеріалу допоміжною стала сесія з деталізованого огляду причин, наслідків та ходу "Холодної війни".

На тренінгах прийняли участь 17 школярів та студентів міста, більшість учасників - випускники 2-го практикуму Camp "EXCITE!", що проходив влітку 2006 року. До участі були також запрошені волонтери молодіжної організації "СОС". Захід відбувся за організаційної підтримки Центру Європейської інформації у м.Суми.