Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

04.11.06 13:28

Проект створення регіональної бібліотеки з європейської інформації у місті Суми підтримали Делегація європейської комісії та посольства

 

Центр Європейської інформації у місті Суми надає доступ до офіційних видань Делегації Європейської Комісії в Україні: бюлетенів, аналітичних та статистичних звітів, посібників та довідників. Завдяки підтримці посольств Великобританії, Німеччини, Швейцарії, Швеції, Норвегії, Румунії, Словенії в ЦЄІ сформовано постійно діючу країнознавчу виставку.

Делегація Європейської Комісії в Україні та посольства європейських держав підтримали ініціативу щодо створення бібліотеки на базі Центру Європейської інформації (ЦЄІ). Бібліотека центру тепер налічує близько 400 назв друкованої та мультимедійної продукції.

Запрошуємо відвідати нашу бібліотеку та ознайомитись з унікальними виданнями про європейські країни! В переліку літератури ЦЄІ є такі цікаві книжки, як: «Відповіді на 100 запитань про Сполучене Королівство», «Германия: Факты», «Квитки у Норвегію», «Romania creative by nature», «Daily Life and Festive Culture in Switzerland», «Шведська модель культурного добробуту».

Центр планує проведення «Тижня культури Швейцарії». В програмі заплановано проведення зустрічей з гостями зі Швейцарії, демонстрацію великої кількості відеофільмів та виставки літератури. Такий захід став можливим завдяки інформаційному забезпеченню посольства Швейцарії в Україні.

З моменту офіційного відкриття (з квітня 2006 року) Сумський ЦЄІ отримував літературу з інших джерел: міжнародні благодійні фонди «Відродження», ім. Стефана Баторія, ім.Конрада Аденауера, інформаційного бюро Ради Європи в Україні, а також НУО Польщі та Німеччини.