Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

05.01.11 06:52

«Школа волонтерів ЦЄІ»: відкрито реєстрацію учасників

Автор: Інна Битюк

Запрошуємо подавати заявки на участь в другому етапі проекту «Волонтерство – шлях до успіху. Підвищення спроможності Центрів європейської інформації». Тренінг «Школа волонтерів ЦЄІ» відбудеться 6-8 лютого 2011 року в м. Суми. Організатором тренінгу виступає громадська організація «Центр європейських ініціатив» під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки МФ «Відродження».

В програмі тренінгу будуть розглянуті наступні питання:

  • Волонтерський менеджмент: хто такий волонтер, місце волонтера в організації, можливі посади та обов’язки для волонтерів, оцінювання волонтерів та волонтерських програм, перспективи волонтерської роботи; 
  • Навички ефективної комунікації: вирішення конфліктів, активне слухання; 
  • Робота в команді;
  • Основи проектного менеджменту;
  • Планування майбутньої діяльності та волонтерських ініціатив для ЦЄІ.

Учасники мають попередньо обговорити в своїх ЦЄІ ідеї ініціатив, пов’язаних з інформуванням про європейську інтеграцію. На основі цих ідей, в рамках тренінгу, учасники розроблять міні-проекти, які будуть впроваджувати у своїх ЦЄІ протягом лютого – червня 2011. На тренінгу учасники дізнаються про можливості дофінансування цих міні-проектів з боку організаторів.

В тренінгу візьмуть участь 20 представників Центрів європейської інформації, залучених до проекту «Волонтерство – шлях до успіху. Підвищення спроможності Центрів європейської інформації». Кожен з цих ЦЄІ може делегувати від 1 до 3 учасників. В разі, якщо кількість бажаючих взяти участь у тренінгу буде більшою, ніж кількість наявних місць, відбір буде відбуватись на конкурсній основі. Основні критерії: мотивація та наявність власних ідей щодо заходів та покращення роботи ЦЄІ.

Умови участі у тренінгу: організатори покривають проживання, харчування, необхідні матеріали, а також компенсують вартість проїзду з місця проживання до місця проведення тренінгу та назад за умови наявності оригіналів квитків (автобус або потяг: плацкарт чи купе). Присутність та активна участь в усіх тренінгових днях є обов’язковою.

Місце проведення: м. Суми.

Дати проведення: 6-8 лютого 2011 року.

Тренери: Ярина Боренько та Андрій Донець з тренерської групи «Діалог».

Керівник проекту: Анна Ковбасюк.

Останній термін подачі анкет на участь в тренінгу: 15 січня 2011 року. Ви можете заповнити он-лайн анкету тут: