Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

09.06.15 09:27

«Сходинки до Європи»: ми стали ще на одну сходику вище

 

7 червня місто Суми стало трохи більш яскравим і творчим. Проект «Сходинки до Європи» зібрав більше 70 чоловік, які розфарбували 4 групи міських сходинок. Тепер провулок Белінського біля Обласної наукової бібліотеки прикрашають хлопчик та дівчинка, що цілуються (автор ескізу – волонтер СМГО «Центру європейських ініціатив» Ліза Яр, Німеччина); дитячий парк «Казка» - ромашкове поле (автор ескізу – Евеліна Вакал, ЗОШ № 12), квітковий пейзаж (автори ескізу – Ліза Прокопенко та Богдана Скоробагатько, ЗОШ № 5) та золоті рибки (автор ескізу – Аліна Шевченко, ЗОШ № 12). Нові яскраві елементи міської архітектури вже полюбились жителям.

Мета нашого проекту – створити яскраві сміливі елементи міської архітектури на місці сірого бетону, а також дати можливість молоді спробувати свої сили у розвитку міського середовища. «Очевидно, людям подобається. Мені радісно, що перехожі зупиняються і фотографують сходинки. Це значить, проект досяг мети», - говорить одна з авторок Ліза Яр.

Проект «Сходинки до Європи. На сходинку вище» СМГО «Центру європейських ініціатив» підртиманий управлінням молоді та спорту Сумської ОДА. На реалізацію проекту передбачено 9 729 грн.

У конкурсі ескізів приймали участь більше 30 робіт від школярів, студентів, творчої молоді, а також наших нинішніх та минулих волонтерів – з Німеччини та Македонії.

Найкращі ескізи обирало жюрі:

  • Володимир Биков, головний архітектор міста;
  • Марина Попатенко, директор міського центру дозвілля молоді;
  • Людмила Фесенко, директор Агенції промоції «Суми»;
  • Дмитро Лантушенко, начальник управління молоді та спорту Сумської ОДА;
  • Олексій Лін, дизайнер.

Проект реалізується другий рік поспіль. У найближчу неділю – 14 червня – ми плануємо почистити та відновити фарбу на минулорічних роботах, тож долучайтесь!