Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

31.03.10 18:46

Студентам презентували програму Європейського Союзу "Молодь в дії"

Автор: Інна Битюк

У четвер 25 березня представники громадської організації Центру європейських ініціатив в рамках проекту «Центр європейської інформації в м. Суми» за підтримки МФ «Відродження» у співпраці з Сумським державним університетом провели для студентів інформаційно-презентаційний семінар «Освітні та культурні програми ЄС та країн ЄС для молоді». Організатори ставили за мету донести до відома молоді програми, які впроваджує Європейський Союз та ознайомити їх з можливостями, які вони мають, щоб взяти участь у програмі Європейського Союзу.

У ході семінару присутнім презентували програму Європейського Союзу «Молодь в дії», яка дає змогу молоді з України брати участь у Європейській Волонтерській Службі й перебувати в іншій країні строком від 2 до 12 місяців (більш детальну інформацію можна знайти на сайті www.yia.org.ua).

Пристуні мали змогу спікуватися та переймати досвід у волонтерів Європейської Волонтерської Служби з Німеччини, Італії та Франції. Закордонні гості розповідали про волонтерство у своїх країнах. У рамках семінару розповідали про можливість стажування в країнах Європейського Союзу через спеціалізовані Інтернет-ресурси.

Також ГО «Центр європейських ініціатив» наголосила на можливостях сумської молоді брати участь у міжнародних молодіжних освітніх та культурних обмінах. Обміни передбачають, що відбуватимуться зустрічі між молодими людьми з різних країн для обговорення актуальних питань європейської інтеграції, міжкультурного обміну інформації, руйнування певних стереотипів, виховання толерантності тощо.