Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

10.03.15 18:19

Сумська молодь буде дебатувати про спільні цінності, які здатні об’єднати Україну

 

12-13 березня 2015 року у Сумському державному університеті молодь дискутуватиме про спільні цінності, які здатні об’єднати Україну. Участь у дебатах візьмуть студенти та школярі, які в січні вже пройшли тренінг з дебатної майстерності. Організатором дебатного турніру виступить Сумська міська громадська організація «Центр європейських ініціатив».

Аналогічні турніри у березні проходять в 4 регіонах України в рамках проекту «Молодіжні дебати: чи є в регіонах України спільні цінності, які здатні об'єднати країну?»

Проект здійснює громадська організація «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Партнером проекту виступає ініціативна група «Є-Дія» Мережі центрів європейської інформації України з регіональним партнерам у м. Львів - ЛМГО «Інститут політичних технологій», м. Львів.

Проект спрямований на покращення порозуміння, налагодження діалогу та зв’язків студентів чотирьох регіонів України (м. Вінниця, Львів, Кременчук, Суми) через проведення тренінгів та дебатних турнірів на тему спільних цінностей, які здатні об'єднати країну.

Переможці регіонального дебатного турніру змагатимуться у мистецтві аргументації зі своїми ровесниками з інших міст у фіналі, який пройде у Вінниці у квітні місяці.

Початок турніру: 12 березня о 15:00.

Контактні особи:
Анна Ковбасюк, регіональний координатор, +38 (066) 325-92-18, anna.kovbasyuk.cei@gmail.com.
Наталя Датченко, +38-099-9372423, NDatchenko@gmail.com.