Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

16.05.11 08:06

Святкуймо День Європи-2011 разом із Охтирською гімназією!

 

Ось уже дев’ятий рік поспіль Україна відзначає День Європи у всіх куточках країни. Це чудова нагода для українців підкреслити свою європейську індивідуальність. Євроклуб «ЄвроStella» Охтирської гімназії Охтирської міської ради Сумської області в рамках Всеукраїнської кампанії «Я поділяю європейські цінності» за підтримки європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» під егідою Мережі європейської інформації України (Мережі ЦЄІУ) запрошує до участі в заходах Дня Європи-2011, котрий відбудеться 21 травня 2011 року о 9:00 за адресою: м. Охтирка, вул. Фрунзе, 4, Охтирська гімназія.

Мета основних інформаційно-просвітницьких заходів цього свята - популяризація європейських цінностей: поваги до людської гідності та прав людини, свободи, демократії, рівності, верховенства права.

Охтирська гімназія гостинно запрошує вас відзначити День Європи-2011 разом із нами! Ви зможете відвідати Європейський квартал, ближче познайомитися з країнами Євросоюзу, збагатити свої знання з європейських мов, довідатися про освітні та молодіжні програми, пограти в інтерактивні ігри, проявити свої творчі здібності й креатив у конкурсі малюнків, розкрити власний погляд щодо основних європейських цінностей.

Ви зможете взяти участь в інтерактивній екскурсії по Охтирці, що допоможе вам поглянути на місто під іншим кутом зору. Урочистий парад держав Євросоюзу, європейський футквест, морська регата, дитяче містечко «Євроленд», виставка домашніх тварин та смаки європейської кухні нададуть вам хорошого настрою, оптимізму та впевненості в майбутньому.

Приходьте, спілкуйтеся, відчуйте різноманіття європейських культур, звільніть свої творчі й новаторські ідеї, проведіть час зі своїми друзями-європейцями.

Бажаємо всім цікавого Дня Європи!

Програма заходів >>