Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

08.06.12 11:55

Табір євроклубів «Європленер»: права людини для школярів

 

Протягом двох днів, 5-6 червня 2012 року, євроклубівці Сумщини підводили підсумки роботи за рік, а також брали участь у тренінгах з прав людини. Учасниками заходу стали представники шкільних європейських клубів м. Суми та Сумської області, активісти молодіжних організацій загалом – 70 осіб.

Організатори заходу – Сумська міська громадська організація «Центр європейських ініціатив» за підтримки управління освіти і науки та управління у справах сім'ї, дітей і молоді Сумської ОДА, МФ «Відродження», Ради Європи та Представництва ЄС в Україні.

Програма наметового табору була надзвичайно цікавою та насиченою. В перший день для учасників були організовані командні ігри та квест, присвячений правам людини. Крім того, євроклубівці презентували свої досягнення за рік та «фішки» кожного з євроклубів. Наступний день програми був присвячений майстерням з прав людини, розробленим на основі освітніх матеріалів Ради Європи. Школярі дізналися про власні права та як вони співвідносяться з правами інших, а також про механізми захисту прав людини та дитини.

На завершення, учасники були нагороджені сертифікатами та розділили святковий торт. Таким чином, організатори заходу подякували усім за активну роботу та допомогу в організації табору, а також побажали успіхів в наступному «євророці».