Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

14.05.10 09:29

Табір креативності в Німеччині: запрошуємо подавати заявки

 

Запрошуємо активну та креатину молодь взяти участь у міжнародному обміні, що відбудеться у молодіжному центрі Хіршлюх, м. Шторков (Німеччина) 8-18 липня 2010 року. До уваги молоді з Німеччини, України та Польщі будуть представлені сім творчих майстерень, в яких вони зможуть розкрити свої таланти.

Спільна тема майстерень «Heim@los»: пошук особистої ідентичності в глобалізованому світі, внесок творчої та креативної діяльності в розвиток соціальних мереж – ключові моменти, над якими буде працювати молодь у творчих майстернях. Тиждень креативності був і залишається місцем зустрічі різних поколінь та міжнародної спільноти в неформальній атмосфері в оточені природи.

Учасникам пропонується широкий вибір майстерень таких як фотографія, хоровий спів, театр, танець, графіка, войлоковання (виготовлення прикрас із войлоку) та виготовлення масок.

Фіналом занять будуть презентації кожної з майстерень: фотовиставка, театральна вистава, презентація театру танців імпровізації, концерт хорового співу та інші. Вести майстерні будуть професійні тренери з Німеччини.

Також в програмі обміну: екскурсія до Берліну, національні вечори та веселе міжкультурне спілкування.

Робоча мова: німецька (базовий рівень знання є обов’язковим) та англійська. Для участі у деяких майстернях (театр, спів) вільне володіння німецькою є обов’язковою умовою.

Вік учасників: 18-26 років.

Організатори забезпечують безкоштовно: харчування, проживання, участь у творчих майстернях, необхідні матеріали та обладнання, екскурсію до Берліну.

Учасники самостійно сплачують: транспортні витрати та витрати, пов’язані із отриманням візи.

Умови участі: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 30 травня 2010 року включно заповніть он-лайн анкету. Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

Організатори: Jugendhilfe und Sozialarbeit e.V. (Німеччина, м. Фюрстенвальде).

Детальний опис програми шукайте на www.hirschluch.de та www.werkwoche.hirschluch.de.

Партнери з України: СМГО «Центр Європейської Ініціатив».

За детальною інформацією звертайтесь: Центр європейських ініціатив м. Суми, вул. Воскресенська, 1, оф. 429, тел.: (542) 798668, info@eu.sumy.ua.