Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

29.02.08 12:46

Театр проти корупції в Сумах: погляд молоді

 

Учасники молодіжного обміну «Молодь проти корупції» в рамках програми ЄС «Молодь в дії» організували театральну виставу та взяли участь у дискусії на задану тему. Вистава стала результатом 10-денної роботи 40 молодих людей з чотирьох краї н; Украї ни, Німеччини, Польщі та Грузії.

Міжнародна молодіжна зустріч пройшла з 17 по 26 лютого у місті Суми, протягом якої 40 активних та енергійних людей віком від 20 до 25 років мали нагоду спільно розібратися в причинах та наслідках найбільшої та найгострішої проблеми сучасного суспільства — проблеми КОРУПЦІЇ.

Чому корупція існує? Як вона впливає на наше життя? Які шляхи її подолання та що молодь може зробити для цього? Використовуючи різні джерела інформації та свій власний досвід, представники різних краї н обговорили стан корупції як серед свого особистого оточення, так і на найвищих державних рівнях.

Під час дискусій, доповідей, роботи у командах молодь мала можливість розповісти про ситуацію, яка склалася на ї х батьківщині, почути розповіді інших, та разом спробувати знайти відповідь на питання: «Що саме ТИ, можеш зробити для подолання корупції в свої й краї ні?».

Театральна вистава «Молодь проти корупції» відбулася наприкінці проекту — таким креативним способом учасники обміну поділилися напрацьованими ідеями та думками з представниками міської громади.

Щоденник учасників молодіжного обміну