Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

04.10.12 15:17

Твори та дій: запрошуємо взяти участь у артистичному перформенсі в Сумах

 

СМГО «Центр європейських ініціатив» запрошує всіх взяти участь у артистичному перформенсі, що відбудеться 8 жовтня 2012 року у холі Обласної наукової бібліотеки. Захід проводиться у рамках міжнародного молодіжного обміну «Твори та дій», що зібрав у м. Суми креативну та активну молодь з 5 країн: Німеччини, Польщі, України, Вірменії та Грузії. Молодіжна зустріч стала можливою завдяки програмі Європейського Союзу «Молодь в дії».

Молодіжний обмін «Твори ‘та’ Дій» надає молодим людям можливість отримати новий досвід, відкрити свою ідентичність та порівняти її з іншими, отримати різноманітні соціальні навички, такі як міжкультурне спілкування та робота в команді.

Використовуючи методи неформального навчання проект «Твори ‘та’ дій» допомагає молодим людям відкрити в собі активного громадянина та використати можливості мистецтва для вираження своїх потреб, проблем та вимог.

Музика, танці та театр – це інструменти для самовираження, розвитку самопізнання, формування ідентичності та особистості, що допомагають брати свідому участь у соціальному житті.

Метою перформенсу є привернення уваги до включення молоді з обмеженим економічним та соціальними можливостями до активного життя громади та створення свята різноманіття культури у всіх її проявах.

По закінченню перформенсу у гостей буде можливість поспілкуватись з учасниками.

Дата проведення: 08 жовтня 2012 року.

Місце проведення: хол Обласної наукової бібліотеки ім. Крупської, вул. Героїв Сталінграда, 10.

Початок перформенсу: 15:00.

Партнери: СМГО «Центр європейських ініціатив» (м. Суми, Україна), Громадська організація «Громадяни Європи» (м. Берлін, Німеччина), Фундація «Щасливе дитинство» (м. Люблін, Польща), Вірменська асоціація об’єднаних націй (м. Єреван, Вірменія), Асоціація жінок з обмеженим можливостями та матерів дітей з обмеженим можливостями (м. Тбілісі, Грузія).