Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

01.10.07 05:22

В Сумах стартує проект «Серце дитині»

 

На початку жовтня в Сумах стартуватиме проект «Серце дитині», метою якого є збір коштів громадою для закупівлі медичного обладнання для Сумської міської дитячої клінічної лікарні. Головне завдання цього проекту - активізація молодіжного потенціалу та донесення до громади розуміння існуючих проблем міста та можливості їх вирішення власними силами.

Даний проект реалізується Сумським міським громадсько-молодіжним об’єднанням «Соціальна Організація Студентів», Регіональною непідприємницькою громадською організацією «Центр Соціального Партнерства» за фінансової підтримки Сумської міської ради. В рамках його першого етапу з 8 по 12 жовтня в публічних місцях та ВНЗ міста буде встановлено спеціальні опломбовані скриньки для збору коштів. Наступним кроком має стати збір пожертв волонтерами 13 жовтня на вулицях рідного міста. На зібрані кошти буде закуплено та встановлено медичне обладнання в дитячу лікарню.

В кінці грудня буде проведено звітна прес-конференція, де організатори будуть звітувати про реалізацію проекту перед громадою. Жителі міста дізнаються про те, скільки коштів було зібрано, яке медичне обладнання було закуплено на них, а також які послуги зможуть отримувати за його допомогою діти.

Такі акції планується проводити щорічно. Назву проекту «Серце дитині» та долоньку з сердечком хотілося б зробити своєрідним брендом благодійних проектів для дітей в місті Суми.

Якщо ви зацікавилися нашим проектом та бажаєте прийняти в ньому участь - дізнайтеся більше за телефоном в Сумах 8(0542)657740 чи у керівника проекту Юлії Тарасенко за тел. 8(097)9048918.

Джерело : СМГМО «СОС» та РНГО «ЦСП»

Автор : Юлія Тарасенко