Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

24.07.14 16:23

В Сумах завершився міжнародний тренінговий курс “Simulation Games for Teaching Active Citizenship”

 

Міжнародний тренінговий курс “ Simulation Games for Teaching Active Citizenship ” відбувся з 9 по 16 липня в Сумах. Молодіжні працівники з 10 країн ЄС та партнерських країн отримали навички створення та проведення стимуляційних ігор, які є ефективним методом навчання активному громадянству. Організатором проекту виступила громадська організація «Центр європейських ініціатив. Проект було реалізовано за підтримки програми Європейського Союзу «Молодь в дії».

Симуляційні ігри є ефективним навчальним методом, коли учасники дізнаються про «реальне життя» через спрощені структуровані моделі. Учасники тренінгу дізналися про метод симуляціних ігор, а саме: як його використовувати, адаптувати для відповідних навчальних цілей, а також як створювати власні стимуляційні вправи, що базуються на місцевих реаліях.

Цілі та завдання тренінгу:

  • вивчити, яким чином молодь може бути активною на місцевому рівні та як вона може впливати на місцеву молодіжну політику;
  • дізнатися про метод стимуляційних ігор (структура, специфіка, використання, створення, проведення тощо) та як він може бути використаний з метою активізації молоді на місцевому рівні;
  • створити власні стимуляційні ігри, що базуються на місцевих реаліях учасників проекту, з метою їх подальшого використання у навчальних цілях.

Участь у проекті взяли молодіжні працівники з 10 країн: України, Азербайджану, Грузії, Молдови, Вірменії, Латвії, Італії, Румунії, Польщі та Туреччини.

Фотозвіт з проекту можна переглянути тут >>