Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

17.05.12 17:52

Визначено найкращого знавця Європи серед школярів Сумщини

 

17 травня відбувся відбувся другий тур Конкурсу знавців Європи. Більше 120 євроклубівців області завітали до Сумського державного університету підтримати своїх учасників. Організаторами конкурсу виступила ГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки СумДУ.

20 представників євроклубів області, що пройшли до другого туру, змогли показати свою ерудицію та обізнаність у питаннях, пов’язаних із Європою, а також проявити вміння публічного виступу.

Переможцем конкурсу став учень 10 класу ССШ №7 Владислав Сірик, друге місце зайняв учень тієї ж школи Віталій Жульов, третє місце – у учениці Сумької гімназії №1 Олени Муравей.

Метою конкурсу було привернути увагу молоді до вивчення питань європейської інтеграції, ЄС та культури європейських країн. Всі учасники отримали сертифікати про участь, а переможці конкурсу – призи від Центру європейських ініціатив та СумДУ.

Вітаємо переможців та запрошуємо молодь Сумщини брати участь у Конкурсі у Конкурсі знавців Європи у наступному році!