Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

06.06.11 17:14

Визначено переможців конкурсу малюнку «Формат: європейські цінності»

 

Молоді люди, які мешкають в Сумській області, мали можливість подати свої роботи на конкурс у період з 26 квітня по 20 травня 2011 року. Переможців конкурсу визначали жителі та гості міста Суми, які завітали 28 травня на Театральну площу, де відбувалось святкування Дня Європи.

За результатами народного голосування призові місця розподілились таким чином:

1 місце – Олена Бабко (12 років, ССШ №29) за роботу «Всі люди народжуються вільними».

2 місце – Наталія Гарбар (Євроклуб «Мрія», 7 клас, СЗОШ №11) за роботу «Європейський Союз – сім’я демократичних держав».

3 місце – Зейнеб Альшамі (14 років, ССШ №23) за роботу «Символ миру та свободи».

Запрошуємо переможців, а також всіх учасників конкурсу отримати подарунки та подяки за участь у конкурсі, завітавши в офіс Центру європейських ініціатив (м. Суми, вул. Воскресенська, 1, офіс 429) з 8 по 10 червня (з 11:00 по 18:00). Довідки за телефоном: 79-86-68.

Основним завданням конкурсу було мовою малюнку продемонструвати власне бачення таких європейських цінностей, як людська гідність, свобода, демократія, рівність, верховенство права та права людини, зокрема осіб, що належать до меншин.

Конкурс проводився громадською організацією «Центр європейських ініціатив» у рамках проекту «Центр європейської інформації» до святкування Дня Європи в Сумській області та загальноукраїнської кампанії «Я поділяю європейські цінності» під егідою Мережі центрів європейської інформації України та за підтримки «Європейської програми» Міжнародного фонду «Відродження». Роботи переможців будуть згодом розміщені на сайті Мережі Центрів європейської інформації України.