Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

14.02.11 16:52

«Волонтерство – шлях до успіху»: тренінг для волонтерів центрів європейської інформації

Автор: Інна Битюк

Протягом 6-8 лютого 2011 року громадська організація «Центр європейських ініціатив» зініціювала проведення другого етапу проекту «Волонтерство – шлях до успіху. Підвищення спроможності Центрів європейської інформації». Захід проходив під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки МФ «Відродження».

Участь в «Школі волонтерів ЦЄІ» взяли 22 волонтери з різних куточків України. Під час тренінгу розглядалися питання волонтерського менеджменту, випрацьовувалися навички ефективної комунікації, перевірялася робота в команді, а також розглядалися основи проектного менеджменту й планувалася майбутня діяльність волонтерських ініціатив для центрів європейської інформації.

У ході тренінгу учасники розробили власні проектні ідеї. Основна тематика волонтерських проектів – привернення уваги громадськості до питань європейської інтеграції, проголошення європейських цінностей та привернення уваги до діяльності центрів європейської інформації. При розробці концепції проектів волонтери виходили з проблем, які існують у їхньому місті щодо питань європейської інформації. Напрацьовані ідеї повинні втілитися у життя у відповідних центрах європейської інформації протягом березня – червня 2011.