Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

16.05.11 08:23

Запрошуємо разом відсвяткувати День Європи в Сумах

 

Свято, яке вже тало традиційним для нашої області, цього року пройде надзвичайно цікаво та насичено. Наше місто посіло ІІ місце у конкурсі на проведення Дня Європи в Україні у 2011 році, тож Суми відвідають Посол Європейського Союзу в Україні та посли країн-членів Євросоюзу.

28 травня 2011 року на Театральній площі міста Суми будуть розташовані намети Європейського кварталу, в яких євроклуби Сумщини представлятимуть країни Європи, їх культуру, традиції, національну кухню. Крім того в програмі «кварталу» – творчі майстерні, мовні класи, різноманітні конкурси та змагання. Святкування почнеться з «Європейського параду» вулицями міста, які представлять країни ЄС та видатних особистостей Європи. Під час роботи Європейського кварталу на сцені біля театру ім.Щепкіна буде проходити святковий концерт.

Розклад заходів 28 травня 2011 року:

10.00 – 15:00 – робота «європейського містечка» на Театральній площі (презентація європейських країн євроклубами Сумської області, намет «Експрес-школа європейських мов» за участю волонтерів з європейських країн, намет «Освіта в Європі», «арт-намет», «живі скульптури» (презентація європейських цінностей), інтерактивний намет, виставка малюнків та фотографій, презентація молодіжних субкультур, «Екскурсія по ЄС», а також презентація молодіжних оздоровчо-спортивних програм, намети національно-культурних товариств тощо).

10.20 – 11:00 – проходження учасників «Європейського параду» пішою ходою від площі Незалежності до Театральної площі.

11.00 – 15.00 – урочисте відкриття святкування Дня Європи в Сумській області, концерт на сцені біля театру ім. М. С. Щепкіна.

Крім того, 29 травня в міському парку ім. Кожедуба команди європейських клубів, які знаються на питаннях ЄС та країн ЄС, візьмуть участь у інтелектуальній командно-спортивній грі «Єврофуктвест», сенс якої полягає у виконанні різноманітних завдань на європейську тематику. А з 1 по 2 червня найактивніші євроклуби області візьмуть участь у підсумковому таборі євроклубів «Європленер».

Цьогорічні заходи, присвячені святкуванню Днів Європи на Сумщині, організовані СМГО «Центр європейських ініціатив», Мережею євроклубів Сумщини за підтримки Сумської обласної державної адміністрації та Сумської міської ради. Свято відбуватиметься в рамках Всеукраїнської кампанії «Я поділяю європейські цінності» за підтримки європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» під егідою Мережі європейської інформації України.