Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

18.05.12 11:09

Запрошуємо всіх на День Європи в Сумах!

 

Свято, яке вже стало традиційним для нашої області, цього року пройде надзвичайно цікаво та насичено. 19 травня 2012 року на Театральній площі міста Суми будуть розташовані намети Європейського кварталу, лунатиме святковий концерт, а вулицями міста пройде яскравий європейський парад.

В наметах Європейського кварталу євроклуби Сумщини представлятимуть країни Європи, їх культуру, традиції, національну кухню. Центральною тематикою Європейського кварталу цього року буде спорт. Тож, на вас чекає багато цікавих змагань та розваг. Крім того в програмі «кварталу» – мовні класи, різноманітні конкурси та змагання.

Святкування почнеться з європейського параду вулицями міста, які представлять країни ЄС та видатних особистостей Європи.

Під час роботи Європейського кварталу на сцені біля театру ім.Щепкіна буде проходити святковий концерт.

Розклад заходів 19 травня 2012 року:

10.00 – 15:00 – робота Європейського кварталу на Театральній площі (презентація європейських країн євроклубами Сумської області).

10.20 – 11:00 – проходження учасників європейського параду пішою ходою від площі Незалежності до Театральної площі.

11:00 15:00 – урочисте відкриття святкування Дня Європи в Сумській області, концерт на сцені біля театру ім. М. С. Щепкіна.

12:00 – 15:00 – святковий концерт на сцені біля театру ім. М. С. Щепкіна.

Крім того, 20 травня в міському парку ім. Кожедуба команди європейських клубів, які знаються на питаннях ЄС та країн ЄС, візьмуть участь у інтелектуальній командно-спортивній грі «Єврофуктвест», сенс якої полягає у виконанні різноманітних завдань на європейську тематику.

Цьогорічні заходи, присвячені святкуванню Днів Європи на Сумщині, організовані СМГО «Центр європейських ініціатив», Мережею євроклубів Сумщини за підтримки Сумської обласної державної адміністрації та Сумської міської ради.