Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

НВК 42 «Наш НВК рідний дім, чисто й гарно нам у нім»

Проект: озеленимо довкілля разом «Наш НВК рідний дім, чисто й гарно нам у нім»

Виконавець проекту: НВК 42, координатор проектор Підлужна Лід

Мета: підвищити екологічну свідомість серед працівників НВК 42, батьків, діти яких відвідують навчальний заклад, старших учнів в період квітня-травня 2009 року.

Завдання: формування системи екологічних знань та уявлень про природу, розвиток уміння бачити і відчувати красу; включення у посильну еколого-зорієнтовану діяльність, виховання гуманного ставлення до природи.

Цільова аудиторія: діти, які відвідують навчальний заклад, їх батьки, працівники НВК.

Короткий опис: Проект «НВК рідний дім, чисто й гарно нам у нім» був реалізований на базі НВК 42 протягом квітня-травня 2009 року. До його реалізації було залучено 162 волонтери, серед них працівники закладу, учні та їх батьки. У рамках проекту було проведено екскурсію «Довкілля очима дітей», екологічний тренінг працівників закладу та батьків «Подаруємо добро й красу нашим дітям», акція «Травонько, травонько, зеленись. Дітям сонечко усміхнись». Наприкінці квітня за допомогою волонтерів були висаджені дерева на території НВК, а у травні учні висадили квіти. Учасники проекту отримали навички працювати дружно в колективі, вболівати за реалізацію проекту. Проект був реалізований за фінансової підтримки Корпусу Миру США.