Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

ССШ № 25 «Паросток майбутнього»

Проект: «Паросток майбутнього»

Виконавець проекту: Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №25, координатор проекту Мещанінова Світлана.

Мета: створити та поновити клумби на території Сумського будинку дитини протягом березня-травня. Привернути увагу громадськості м. Суми до озеленення шкільних та позашкільних закладів.

Завдання: озеленення та створення дизайну клумб на території Сумського обласного дитячого будинку.

Цільова аудиторія: учні ССШ № 25 (9-11 класи), учасники євроклубів.

Короткий опис: З березня по травень 2009 року учні та вчителі ССШ №25 реалізовували власний екологічний проект «Паросток майбутнього», який отримав підтримку від СМГО «Центр європейських ініціатив» і фінансувався Корпусом Миру США. Координатором проекту виступила вчитель географії ССШ №25 Мещанінова Світлана.

Мета проекту створення та поповнення клумби на території спеціалізованого будинку дитини, привернути увагу громадськості м. Суми до озеленення шкільних та дошкільних закладів, виховати екологічну культуру учнів 9-11 класів ССШ №25 та малюків дитячого будинку. У рамках проекту було проведено екологічний тренінг для учнів ССШ №25, після якого діти взяли на себе ініціативу написати сценарій, поставити та показати екологічну казку малюкам з дитячого будинку. Одним з етапів була також розробка дизайну клумб та висадка зелених на саджень на території  Сумського будинку дитини в чому школярам допомогли студенти агрономічного факультету Сумського національно аграрного університету.

Завдяки участі у реалізації проекту учні розширили свої знання про декоративні рослини, посадку та догляд за квітами, розвинули вміння ландшафтного дизайну. Навіть після реалізації проекту учні продовжують відвідувати малюків у дитячому будинку.