Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

ССШ №25 «ЕкоСуми попереджає!»

Проект: «ЕкоСуми попереджає!»

Виконавець проекту: ССШ №25, Координатор проекту Мещанінова Світлана

Мета: створити і надрукувати буклет про найпоширеніші побутові предмети (речовини), що приносять шкоду природі і розповсюдити по навчальних закладах та громадських організаціях м. Суми.

Завдання: зібрати інформацію про шкідливість деяких побутових відходів, що викидаються в природу; провести просвітницьку роботу серед учнів школи; розробити та надрукувати буклети про шкідливі речовини чи предмети; розповсюдити серед молоді та учнів шкіл  та громадських організацій м.Суми.

Цільова аудиторія: учні ССШ №25 (7-10 класи), Євроклубівці.

Короткий опис: «ЕкоСуми попереджає!» - це проект реалізований учнями ССШ №25 з  квітня по вересень 2009 року. Координатором проекту виступили вчитель біології Світлана Мещанінова.

Метою проекту було дослідження шкідливих речовин та предметів, які викидаються у навколишня середовище та створення авторських попереджаючи знаків про ці речовини.

У рамках проекту був проведений тренінг екологічної освіти та особистої відповідальності для учнів ССШ №25, при співпраці з волонтером Корпусу Миру Ребекою Роджерс та тренером СМГО «Центр європейських ініціатив» Сакуновою Юлією. Серед учнів навчального закладу був проведений конкурс умовних знаків небезпечних речовин, була підготовлена група учнів для проведення інформаційно-просвітнецької кампанії «Це – небезпечно!» для учнів 1-4 та 5-7 класів. За результатами реалізації проекту учнями ССШ №25 була створена брошура з інформацією про небезпечні речовини та предмети та попереджуючими знаками до них.

Під час реалізації проекту учні отримали набували навички роботи з комп’ютерною графікою, дослідили матеріали про шкідливі речовини та предмети, і багато позитивних емоцій.       

Результати проекту: ЕкоСуми попереджає або Вороги екології