Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

СЗОШ №23 «Екологічний десант»

Проект: «Екологічний десант»

Виконавець проекту: СЗОШ №23, координатор проекту Колесник Тетяна.

Мета: привернути увагу дітей до екологічних проблем нашого міста та збільшити кількість зелених насаджень через підготовку групи учнів 5-10 класів СЗОШ №23 (28-30 учнів) на період квітень-червень 2009 року.

Завдання: залучити дітей до поліпшення екологічного стану 10 мікрорайону м. Суми, озеленення території СЗОШ №23.

Цільова аудиторія: мешканці 10-го мікрорайону м. Суми, учні СЗОШ №23.

Короткий опис: Проект «Екологічний десант» був реалізований учнями та вчителями СЗОШ №23 з квітня по травень 2009 року за фінансової підтримки Корпусу Миру США та організаційної і методичної підтримки СМГО «Центр європейських ініціатив».

Проект спрямований на вплив на ментальність учнів та мешканців 10-го мікрорайону м. Суми через збільшення обсягів зелених насаджень та проведення екологічної освіти серед учнів. У рамках реалізації проекту був проведений екологічний тренінг, під час якого учні розробили екологічні постери, спрямовані на правильне сортування сміття, які були презентовані місцевій громаді. Під час реалізації проекту учні отримали навички сортування сміття, навчилися правильно садити та доглядати за деревами.