Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

СЗОШ №24 «Збережемо озеро Дурова!»

Проект: «Збережемо озеро Дурова!»

Виконавець проекту: СЗОШ №24, координатор проекту Коренєва Оксана.

Мета: очищення берегової лінії озера Дурова від побутових відходів учнями СЗОШ №24 протягом квітня 2009 року.

Завдання: провести інформаційно-просвітнецьку роботу серед учнів СЗОШ №24 та жителів мікрорайону по збереженню екологічного стану озера Дурова, проведення акції по очищенню узбережжя із залученням учнів і вчителів та контроль за результатами праці.

Цільова аудиторія: учні 7-8 класів СЗОШ №24, батьки учнів, мешканці мікрорайону.

Короткий опис: З початку квітня по кінець травня 2009 року учні СЗОШ №24 разом з вчителями реалізували свій екологічний проект «Збережемо озеро Дурова!». Метою проекту було проведення екологічного тренінгу серед учнів школи, ліквідація стихійного сміттєзвалища на узбережжі озера, проведення регулярного контролю за станом території.

У рамках проекту було проведено екологічний тренінг серед учнів школи, розроблено та розповсюджено інформаційні листівки серед жителів мікрорайону, акцію по ліквідації стихійного сміттєзвалища на узбережжі озера, до якої активно залучилися не тільки школярі але і жителі мікрорайону.Під час проведення тренінгу учні отримали навички сортування побутового сміття, прийняли участь в конкурсі стіннівок «Збережемо природу». Завдяки участі у проекту учні почали дбайливо ставитися до навколишнього середовища.