Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

«Ми любимо батьків, дітей, рідних, але всі уявлення про любов до будь-чого поєднані в одному слові - батьківщина», Ігнатенко Євгенія

Я народилася в Україні. Ця держава вільна і незалежна, а ще донедавна вона була складовою великої держави -Радянського Союзу. Я не знаю як було жити у тій державі, але я твердо впевнена, що краще мати невелику, але власну Батьківщину. Для кожного у цьому слові свій зміст. Для одних - це вся країна, для других - батьківське подвір'я, особисто для мене - вся Україна. Я горда що живу у цій державі. Вона ще молода, але ініціативна, вона має розумних дітей, які піднімуть її.

Розвиток України як незалежної, демократичної, економічно стабільної держави Європи і світу неможливо уявити без повноцінного розвитку освіти і науки. Дуже важливою є демократизація середньої і вищої школи, а також, запровадження різноманітних форм шкільної освіти з урахуванням інтересів і здібностей учнів. Освітні заклади мають виховувати демократичне суспільство.

На даний момент я не можу назвати себе лідером демократичної держави. Я є лідером лише певної частини суспільства яке також не є цілком демократичним. Якщо шлях до демократії уявити як десять сходинок то Україна знаходиться на шостій. За останні роки наша держава пришвидшила свої темпи, але життя триває зараз, і ми маємо прагнути жити гідно вже сьогодні, а не в далекому майбутньому

Демократична держава має в собі ряд безцінних переваг. Перш за все вона несе особистісні права-соціальні й політичні. У фінансовому плані це надає ініціативним людям більший потенціал самореалізації, отримання універсальної

освіти, ширші можливості працевлаштування, перспектива кар'єрного росту. Нарешті, це дає змогу створенню сучасного патріотизму який дозволяв би людям любити свою країну, своє життя, залишаючись самим собою.

Моя громадська позиція полягає в прагненні сприяти гармонізації життя в країні. Звичайно, сьогодні очевидна аполітичність молоді й слабкість політичної системи в Україні. Але це має свої мінуси й плюси. Мінуси в тому, що молодь слабко задіяна в політичне життя, не живе ідеалами своїх батьків, вдовольняючись лише своїми потребами. Україна сьогодні не має по-справжньому яскравих політичних лідерів, які б повели маси за собою. Однак плюсом такого стану справ є те, що ми менше залежимо від амбіцій окремих політиків. Хоч наша молодь і не цікавиться державними проблемами, Україна не веде жодної війни й наших юнаків не стріляють на фронтах чергової визвольної війни.

Яким я уявляю собі майбутнє України? Якщо ми, українці, не змінимося, - не дуже обнадійливим. Ми самі - головна й принципова перешкода на шляху до власного щастя.