Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

«Я - лідер у демократичній державі», Івах Катерина

Щаслива я, що народилася на такій чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Тут жили мої діди і прадіди, тут живуть мої батьки.

Я пишаюся тим, що наша Україна ніколи не поневолювала інші народи, не вела загарбницькі війни.

Україна в мирному оточенні сусідів змогла вступити в третє тисячоліття як цивілізована демократична держава. Великі і складні завдання покладаються на кожного громадянина. А громадяни України – це я і ти, це люди, які постійно живуть в Україні, працюють в ім’я її розвитку. А що треба робити мені, щоб відчути, що я – лідер демократичної держави? Що також беру участь у будівництві своєї країни? Можна сказати, що кожен із нас шукає свою власну формулу успіху.

На мою думку, життєвий шлях людини багато в чому залежить від неї самої, її вмінь, знань, особливостей характеру. Для того, щоб досягти успіху у житті, важливо мати реальну мету, яку можна досягнути, визначивши її етапи, і врешті – решт діяти з твердою рішучістю і впевненістю у цьому напрямку.

«Фортуна не любить лінивих, її обранці – люди діяльні», - ці слова саме для тих, хто хоче в житті чогось досягти.

У романі В.Єрмилової є такі рядки: «Якщо ви хочете добитися серйозного результату, вам доведеться стати конкурентноспроможним серед професіоналів». З цього приводу я думаю, що це стосується кожного окремо взятого громадянина і України в цілому. Моє першочергове завдання – це добре вчитися, щоб у майбутньому оволодіти якоюсь спеціальністю і приносити користь своїй країні. Бо без знань не буде успіху в будь – якій сфері нашого життя.

По-друге, любити природу, берегти і примножувати її багатства. Берегти історичні і духовні пам’ятки свого народу, знати звичаї, традиції.

Я розумію, що мети та знань замало для досягнення успіху. Потрібна ще й наполеглива й продуктивна праця. «Ніщо не звеличує людину так, як праця». Цим словам судилося стати крилатими. Важко встановити, хто їх сказав першим. Але суть не в тому – під ними підписався б кожен. Адже життя не терпить гультяїв та дармоїдів. Тільки знання і праця разом узяті можуть подолати нелегку дорогу до успіху. Кожен із цих скарбів, узятий окремо, - знання без праці або праця без знань – невмілий та сліпий, і не порятує нас, українців.

Хто б ми не були за професією, але насамперед потрібно залишатися людьми – добрими, чесними, чуйними до чужого горя.

Як писав відомий педагог В. Сухомлинський: «Ти не завжди будеш дитиною. Ми з’явилися на світ і спочатку буваємо маленьким дітьми для того, щоб ставши дорослими, залишити свій слід на землі, прожити життя справжніми людьми. Прагни швидше стати духовно зрілим творцем, трудівником. Людина смертна. Ми йдемо в небуття, але, разом із тим, людина й безсмертна. Твоє безсмертя в тому, що ти зумієш створити для людей, для своєї Батьківщини».

Закінчуючи, я хочу сказати, що у кожному із нас посідає геніальна, сильна особистість. У кожному з нас закладено все: любити, творити, створювати. Залишається тільки працювати над собою, і успіх прийде до нас.