Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

«Лідер в демократичному суспільстві», Корж Ельвіра

Лідер…Саме під цим словом приховані такі знайомі нам іменники, як: сила, зібраність, організація, строгість, точність…Цей список можна продовжувати безкінечно, але зупинимось на цьому. Все це притаманне людині-лідеру, яка чи то керує державою, чи є просто лідером (душа компанії)серед друзів.

Напевно кожна людина мріяла хоч раз у житті відчути себе лідером на певний час, але не кожному це «по зубам»; посісти місце президента країни, а через деякий час зрозуміти,що не так вже й легко бути головною персоною цілої держави….На власній «шкурі» я переконалася, як тяжко бути лідером, бо саме моя кандидатура перемогла шкільні змагання з вибору «Президента школи. Цілий рік я була обличчям своєї школи, роблячи усе можливе, щоб довести, що наша «друга домівка  краща будь-якої іншої. На мій погляд лідерство має дві «сторони»: перша-це, коли ти при будь-яких умовах не зазнаєшся, є самим собою, друга, як ви мабуть вже зрозуміли-це, коли людина відчула себе «зіркою», ставши популярним чи відомим,тобто лідером.Я ж, на щастя, не захворіла «зірковою хворобою», а залишилася такою ж простою людиною в очах своїх друзів.

Взагалі, можна уявити слово «лідерство» як довгу стежку в кінці якої тебе чекають приємні сюрпризи, враження, відчуття, але впродовж дороги на твоєму шляху буде зустрічатися багато перешкод: зради, ненависть, заздрощі, які ти, якщо хочеш «нести» величне слово «лідерство» на своїх плечах обов’язково здолаєш.

Тож,якщо саме ви хочете стати лідером, перш за все знайдіть себе, як особистість, зарядіться терпінням, мужністю та любов’ю до справи, яку ви плануєте виконати…