Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

«Я - лідер у демократичній державі», Січкар Наталія

Мене звати Наталія. Я - лідер. Звичайно, я можу здатися Вам зухвалою, проте бути лідером - це не обов'язково бути першим серед перших, у всьому і будь де, бути кращим серед кращих тоді, коли тобі заманеться. Лідер - це той, хто веде за собою, є сильною, зібраною, кмітливою, оптимістичною, вільною особистістю в демократичній державі. Отже, на мою думку, саме ці якості потрібно виховувати у підростаючого покоління за для подальшого розвитку демократичності у нашому суспільстві.

Колись я була маленькою, невпевненою в собі дівчинкою, але зі щирою мрією в серці стати сильнішою. Отож, одного разу, у школі, коли вибирали актив класу, моя рука піднялася вгору, і вуста промовили: «Я хочу бути лідером». Де й поділася та невпевненість! Так розпочалася моя лідерська діяльність. Цікаві зустрічі, корисне спілкування, дискусії, поради щодо формування власної думки та позиції... - ось що згодом чекало на мене.

Зараз я впевнено можу називатися гідною громадянкою своєї держави, за що я дуже вдячна тому випадку, який у початкових класах так значно вплинув на формування моєї особистості.

Сьогодні Україна стоїть на шляху розбудови правової держави, основним принципом якої є: «Держава для людини, а не людина для держави». Одразу помітно, що українцям, а особливо молоді, не вистачає лідерських здібностей, Ініціативності, креативного мислення.

Я - лідер у демократичній державі, де завжди маю право на ініціативу та втілення її у життя, маю право на вибір, який може змінити чиєсь становище. Також я хочу додати, що наша держава, на мою думку, створила всі умови задля подальшого розвитку лідерського покоління, здобувши демократичність, яка так потрібна суспільству. Отже, я хотіла б по-своєму процитувати принцип правової держави: «Держава для людини, а людина - для держави.»