Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Тиждень толерантності в Сумах

З 6 по 16 листопада у м. Суми проходив Тиждень толерантності у контексті всеукраїнської кампанії «Толерантність, як шлях до Європи». До кампанії долучилося близько 20 навчальних закладів, євроклубів, організацій Сумської області та міста Суми. Регіональним партнером кампанії виступила громадська організація «Центр європейських ініціатив».

Протягом вересня-жовтня в рамках кампанії відбувся всеукраїнський конкурс малюнків, фотографій, есе, творів, історій, віршів, гасел та відеороликів на тематику толерантності для шкільної та студентської молоді, на який загалом було подано 437 робіт. Із них — 84 роботи від учасників із Сумської області, 13 із яких стали переможцями або посіли призові місця.

Протягом Тижня толерантності учні та студенти проводили різноманітні заходи у свої х навчальних закладах: конкурси, вистави, презентації, випускали газети тощо. З 10 по 12 листопада у школах міста відбулись тренінги з толерантності, у яких взяли участь 90 дітей. Заключним етапом Тижня стала масова акція «Засвіти ліхтарик толерантності», що відбулася 15 листопада у самому центрі міста. В акції взяло участь більше ніж 200 учасників — учнів, студентів, вчителів, батьків, жителів міста. Євроклубівці вийшли на акцію з власноруч виготовленими плакатами, постерами, які відображали їх активну громадську позицію та заклик бути толерантними. Учасники акції показали свою небайдужість до усіляких проявлень нетерпимості в українському суспільстві. Запалені свічки стали символом толерантного поводження та взаємоповаги.

Дати: 6-16 листопада 2008 року.

Результати:

  • 20 навчальних закладів провели заходи з тематики толерантності;
  • проведено 3 тренінги на тему «Толерантність у нашому житті», в яких взяли участь 90 учнів із 8 шкіл;
  • в центрі міста проведено акцію «Запали свічку толерантноті», в якій взяли участь більш ніж 250 осіб;
  • молодь Сумської області подали 84 роботи на всеукраїнський творчий конкурс з теми толерантності, 13 з яких отримали призові місця.

Партнери:

  • навчальні заклади м. Суми;
  • жителі міста.

Підтримка: Загальноукраїнська кампанія «Толерантність як шлях до Європи», що реалізовувалась Вінницьким регіональним центром інформації «Креатив» за підтримки МФ «Відродження».